Kurumsal

Önceliğimiz kalite ve güven!

İşimiz mutlu müşteri odaklı kaliteli yaşam alanları üretmek ..

Selay İnşaat, temellerinin atıldığı 1978 yılından bugüne geçen 36 yıl içerisinde yüksek kalite ve güvenliği ön planda tutarak Konya'da yapmış olduğu Konut, İş Alanları, Kamu Yapıları ile çağdaş yaşam alanları ve yaşam kalitesini arttırmak için yoğun çaba sarf etmiş, bunların sonucunda üst seviyede bir müşteri güveni ve memnuniyeti elde etmiştir.

Genel bakışta Selay İnşaat yapmış olduğu projelerde geleceğin neler getireceğini planlayarak çağın gereksinimlerine uygun inşaa sahasına ve çevresine değer katacak, ihtiyaçları karşılayabilecek, yatırımcısına ekonomik ve statüsel anlamda üst düzey fayda oluşturacak, üstün teknolojik tekniklerin kullanımı ile güvenli yapıların üretilmesi çerçevesinde üstün çaba sarf etmektedir.

Selay İnşaat, kendi içinde aile şirketinin ötesinde mühendis, mimar ve ekonomistlerin yer aldığı teknik, tasarım ve yatırımsal anlamda bakış açısındaki farklılıkların müşteri odaklı harmanlandığı profesyonel bir yapıda hizmet vermektedir.

36 yıllık yapı sektörü geçmişi, yapmış olduğu örnek gösterilen sayısız proje ile kendini sürekli yenileyen iç dinamikleri ile Selay İnşaat birbirinden etkileyici inşaat projeler ile yeni yaşam alanları üretmeye kuruluşundaki ilk günkü heyecanı ve gayreti ile devam edecektir.

Vizyonumuz

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve karlı yatırım fırsatları oluşturmaktayız. Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin artırılmasın katkı sağlamak. Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarınını büyüterek şirketimiz geleceğe taşımak.

Misyonumuz

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivme ile sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip en iyi şekilde cevaplayarak zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır. Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak modern ve estetik yaşam alanları oluşturmak. Müşteri beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu kaliteli yaşam mekanları üretmek içim çalışmaktadır.